Na szybko zarzucam kilka tracków. W następnej notce recenzje porządne zamierzam zrobić, gdyż wychodzi Netsky 2. Raczej będzie miazga, gdyż track promujący który zaraz zamieszczam jest dnb wixą z wokalem pianinkiem i całym tym crapem  z oldskool hardcore'ów. Ja się jaram numerem niesamowicie. Na niejednej letniej imprezie, domek działkowy będzie kilkukrotnie roztrzaskany przez prujących do tego kawałka TECHNOFANÓW. Zapewne będzie też grupa odrzutów na imprezie, którzy będą mówić " CO TO ZA MUZYKA KURWA? PUŚĆCIE COŚ NORMALNEGO JAKIŚ HAŁS CZY COŚ" . Wtedy któryś z pląsających do Netskaja imprezowiczów odburknie kulturalnie "SAM JESTEŚ KURWA HAŁS ". Ja będę na pewno zaliczał się do grona upojonych spoconych tańczących  bejsowe młynki bejów bez koszulek. Przedstawiam wam NOWY BANGER TEGO LATA ! Wytrzymajcie do końca. W 3:53 pojawia się polski akcent rodem z Protektora !


ta końcówka brzmi jak efekt dźwiękowy między wyczynami jakiegoś MC Janusha rodem z totalnej wixy. Ja to widze tak : A TERAZ MOI MILIIIIIII, ŁIHAAAA, JAZDAAA, DJ HAZEL ZAGRA DLA WAS JEGO EXKLUZYWNEE NAYMOTSNYEYSHEEEEEE NAGRANYEEEEEEEE

No dorba kawałek nr 2.
Odkurzyłem parę starych setów i znalazłem tą perłę zapomnianą niczym użycie szczotki do kibla w akademikach. 
Swietnie instrumenty zgrane z bejsem. Mega numer do tańca i do różańca (proboszcz powinien zapuszczać zamiast organów do ojcze nasz).


Teraz coś lekkiego jak anorektyczka po śniadaniu. Numerek Above & Beyond w remiksie Owseya. Owsey coś sobie dłubie w tych lżejszych klimatach dnb i idzie mu całkiem nieźle. Puśćcie numer dziewczynie podczas odpinania jej stanika w parku niedaleko bloku. Puśćie ze smartfona z tapetą z jej zdjęciem żeby było jeszcze bardziej zajebiście romantycznie. Potem otwórzcie smartfonem kapsel od bera pokazując, że pieniądze starych nie są ważne w waszym życiu. Ważna jest tylko ona i kolorowe Najki. (jakiś hejt mam do nastolatów ostatnio :)


Na koniec coś ciężkiego jak Weronika Grycan, o której dowiedziałem się z portalu społecznościowego na f "fchujmitopotrzebnebook". Black Sun Empire lodów dobrze nie robi, tak jak zapewne wyżej wspomniana Weroniczka. Weroniczka bezbłędnie pożera pączki, a BSE bezbłędnie robią natomiast mroczne melodyczne bejsy, które chciałbym mieć w podkładzie na swoim technopogrzebie. MÓJ ABSOLUTNIE ULUBIONY NUMER Z ALBUMU. Chciałbym mieć również w podkładzie ten kawałek będąc kierowcą czołgu na poligonie. Jakość z Youtube to zbrodnia, ale jak ktoś dobrze pogrzebie w necie to idzie elegancko ukraść we FLAC. Album Lights & Wires rozjeżdża mózg na galaretkę wiśniową, ale tą instant, którą reklamują penerskie jeże :)


Taka twarda muza a takie LAMUCHY !!! Ten w środku to chyba wciąż na koncerty dostaje kanapki od mamy !

Name:

Komentarze:

17.06.2012, 17:25 :: 83.31.52.195
Watch
mega. Dobre tracki, a do tego fajnie się czyta :D