Miałem nie pisać, ale w pracy aktualnie mam masę czasu wolnego co spowodowało dobry przemiał materiałów muzycznych. 
Nie mogę odmówić sobie zrecenzowania nowej płyty Logisticsa - Fear Not. Lodzik jak go pieszczotliwie nazywam zawsze był moim faworytem, bo miał swój styl, którego nigdy nie zmieniał i to było bardzo korzystne, bo wszystkie jego numery miały swoisty sznyt. Moich osobistych hiciorów Lodzik ma całą masę : Inside My Soul, The Trip, Call Me Back czy Winter Blues. Każdy z tych numerów zamiata lepiej niż murzyni w Paryżu o 5 rano (no co dawno nie było ciężkich żartów). Liquid dnb idzie w mainstream. To widać i słychać. Wystarczy spojrzeć na poczynania Hospital i dissy ludzi, którzy w komentach wkurwiają się na nowa fale pop bassów. Ja jestem gotów zaadaptować się do pewnych zmian, ale bez przesady. Jak pisałem wcześniej - kawałek promujący płytę Lodzika pt. Fear Not - MIERNY. Numer z poprzedniej notki dał mi nadzieję, bo jest wyśmienity. Przesłuchałem całą płytę i uważam, że broni się zdecydowanie lepiej niż Najman. Obroniła się przed pójściem w popowe brzmienia i jest NIESAMOWICIE ZRÓŻNICOWANA. Każdy znajdzie coś dla siebie. Od floorfillerów z damskim wokalem, przez spokojne balladki i troszke mroczne kawałki. Z całej siły polecam. Na potwierdzenie polecam kawałek, który mnie absolutnie powala na łopatki swoją delikatnością wokalu i tym, że udało się wcisnąć piękne zwrotki . Epic


Idziemy dalej. Wpadłem na pomysł aby wpisać w wyszukiwarke drumowe remixy formacji Above & Beyond, która ciśnie złote transiory. Oczywiście pod odessaniu kupy z muzycznego szamba odkryłem jeden diamencik w tychże remixach. Sam Dżej Madżik i Wixamen bardzo fajny lajtowy banger imprezowy zrobili. 


Poruszamy się dziś po letnim klimacie kobiecych wokali więc zajrzę do dawno zapomnianej półki z dubstepami.
Eyes zrobił jeden porządny remix i potem jego twórczość, którą sprawdzałem regularnie, troszkę spadła na jakości. Niemniej jednak jest jeden numerek warty uwagi. Lekki dub na lato. Nie proponuje go lansować głośno w furze z zimnym łokciem, bo to będzie mocno nietrafione. Smaku kawałkowi dodaje fakt, iż przyspiesza na samym końcu do drumstepu z czym się nie spotkałem nigdy.


Teraz dam numer, który naprawdę jest świetny, ale niestety jego twórca jest przeze mnie znienawidzony. Jest to dzieło Skrillexa, największego frajera z dubstepów EVAR. Na pewno zbiłby go nawet Flux Pavillion, który też wygląda kiepsko (jakby całe dnie spędzał w cukierni). Co do kawałka - świetny. No i niezastąpiona Ellie. (troszke już wiksą podjeżdża, ale na letnie grille ideał. Jedyne co mi nie leży to cuty wokalne.


A TERAZ DRODZY PAŃSTWO MOJE ODKRYCIE SEZONU. 
BLACK SUN EMPIRE. Panowie z Holandii. Mroczny techniczny DnB, którego kijem bym nie tknął. Przesłuchałem parę ich numerów i przy odpowiednim nastawieniu odbiornika czyli moich uszu - PANOWIE SĄ GENIALNI. To jest połączenie Kryptic Minds i Reso. Duże zróżnicowanie numerów, ale zawsze przebija jedno co kocham. MELODYCZNOŚĆ.
Ten numer sprawia, że wyskakuje z kapci. Niestety nie ma go w wystarczająco dobrej jakości. Poziom wypasu tego numeru jest tak wysoki, że mam za każdym razem ciarki na plecach. Polecam ściągnąć album w formacie flac. Czystość bejsu wgniata w fotel. Jak macie możliwość to podłączcie komputer pod wieże z subwooferem.


Pozdrawiam moich całych 4 czytelników, którzy chociaż skomentowali :]
Name:

Komentarze:

04.06.2012, 10:23 :: 195.177.85.100
s
ta plyta logistics miaaazdzy! nagralem do auta i AAA !!! :D

18.05.2012, 23:46 :: 195.177.85.100
Skała
wypasik :D